DAĞDELEN SERA SULAMA HAKKINDA

Sera sulama ve otomasyon alanında 1990 yılında başladığımız hizmetlerimizi 2008 yılında daha profesyonel olarak yürütme kararı aldık.Aldığımız bu karar doğrultusunda hizmetlerimizi 2009 yılından itibaren Dağdelen Tarım İthalat ve Uygulama adı altında sürdürmeye başladık. 2014 yılından itibaren Dağdelen Sera Sulama Otomasyon Ith. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında şirket portföyünü geliştirerek çalışmalarımıza Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan ve Ortadoğu ülkelerini de dahil ederek faaliyet alanlarımızı geliştirmekteyiz. Ayrıca firmamız otomasyon sistemlerinde İspanyol INTA firmasının distribütörüdür.

Şirket olarak misyonumuz daha hassas ve profesyonel olarak çalışan gübreleme otomasyon ve iklim kontrol cihazları temin ederek sektörün ihtiyaç duyduğu ekipman talebine çözüm getirmektir. Tespit ettiğimiz servis ve yedek parça sıkıntısına yönelik daha kaliteli servis hizmeti ve yedek parça garantisi sunmaktayız.

Sektörün ihtiyaçlarını karşılamada firmamızın göstermiş olduğu isabetli, çözüm odaklı hizmetlerimiz ile gelecekte sera sektöründe faaliyetlerimizi kaliteden ödün vermeden sürdürmeye devam edeceğiz.